Для власника кавового бізнесу купити професійну кавоварку – просто необхідність, адже вона готує каву швидко, автоматизує весь процес і дарує відвідувачам широкий асортимент напоїв. Визначивши приблизний обсяг попиту і переваги цільової аудиторії закладу можна без ускладнень вибрати кавоварку, яка швидко себе окупить і буде мати дійсно необхідний функціонал для кав’ярні.

Різноманітність кавоварок і їх типи.

Експерти виділяють кілька груп професійних кавоварок для ресторанів і кав’ярень:

1) автоматичні і суперавтоматичні агрегати виробляють латте, еспресо, ристретто, капучіно, гарячий шоколад за 40-60 сек. У машині вбудована кавомолка, пам’ять, таймери, кілька робочих груп і ін. Доглядати за нею легко завдяки сервісним програмам, які борються з накипом і забрудненнями, нагаром. Для багатолюдних або прохідних місць таке обладнання необхідність: фаст-фуди, кафе на вокзалах, у метро, ресторани на центральних лініях і в торгових центрах завжди оснащені подібною технікою. Такі розумні помічники мають найбільшу вартість.

Для комерційних цілей купляють автоматичні і напівавтоматичні моделі кавомашин Bezzera, еталона надійності і високої якості даного обладнання. Засновник компанії був винахідником першої в світі кавомашини еспресо.

2) кавомашини ріжкові знадобляться цінителям традиційного процесу заварювання меленої кави. Їх функції не такі численні, як у попередніх, але багато в чому вони схожі. Різниця в більш тривалому приготуванні напоїв і в участі бариста в обслуговуванні апарату та заварюванні кави.

Якщо ви вирішили купити кавоварку ріжкового виду, зверніть увагу на машини зі сталевим ріжком і з мінімумом пластика в основних вузлах. Побутова кавоварка Bezzera відповідає таким вимогам. Строгий контроль якості не допускає в продаж моделі з пластиковими деталями, які стикаються з рідинами. Смак кави, звареної машиною Беццерра, говорить сам за себе. Кавомашина купити України Bezzera можна для закладів з високим попитом на напої;

3) капсульні. Дані кавомашини купити київ прагнуть господарі закладів, де кава – лише додаток до основного меню і різноманітність кавових напоїв невелика. Це гігієнічні апарати, які працюють за принципом проколювання капсул і пропускання пари під тиском через 7-8 г меленої кави в цій ємності. Смак напоїв схожий на каву з ріжкової кавомашини. Часто капсульні кавові придбають як кавоварки для дому;

4) кавоварки крапельного типу незамінні для заварювання «Американо». Готується така кава 7-9 хвилин. При великому попиті професіонали рекомендують замовляти кавоварки з великим резервуаром для води.

Якщо для кав’ярні потрібні професійні кавомолки, допоміжне обладнання для бариста і стильні аксесуари для подарунків, прикраси інтер’єру закладу, то варто розглянути асортимент компанії Bezzera. Техніка для помелу кави не нагріває зерна, а красиві і корисні дрібниці припадуть до душі гурманам і любителям кави.

Вибрати кавоварку для кав’ярні з брендом Bezzera легко, адже позначка на агрегаті «зроблено в Італії» характеризує точний і кваліфікований підхід компанії до якості і довговічності устаткування, перевірений більш ніж віковою історією.