Про Bezzera

Бренд Bezzera

Bezzera – це сімейна італійська компанія з віковими традиціями, яка виробляє кавомашини для професійного та побутового призначення.

Виробництво розташовано в Італії на заводі у Мілані. Більша частина деталей зроблені вручну. Bezzera не застосовує пластик в механізмах заварювання кави, у виробництві використовується високоякісна нержавіюча сталь та інші матеріали високої якості.

Історія бренду Bezzera

У 1901 році, в Італії, одному підприємцю дуже не подобалося, що його співробітники багато часу витрачають на кава-брейки.

Для прискорення процесу приготування напою він почав використовувати тиск пари, щоб змусити воду текти через спресовану мелену каву.

Так з’явилася перша кавоварка, яка робить такий звичний для нас «еспресо» (espresso – італ .: швидкий).

Підприємця звали Луїджі Беззера (Luiggi Bezzera).

Винахід вдосконалили і вже в 1906 році на міжнародній виставці в Мілані на загальний огляд була виставлена перша кавоварка для приготування еспресо під торговою маркою «Bezzera».

Побачивши, що новий напій користується успіхом, компанія Bezzera почала розвивати індустрію еспресо кавоварок і розробляти рішення для барів та кафе. Модельний ряд поповнили апарати з декількома ріжками і резервуарами об’ємом у 80 літрів.

До цього дня компанія Bezzera не зраджує своїм традиціям і виробляє високоякісні машини як для професійного, так і домашнього використання.

Представник Bezzera в Україні

Компанія Сoffeetrade є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором компанії Bezzera в Україні: оригінальне кавове обладнання з Італії представлено в широкому асортименті. Купити кавомашини Bezzera в Сoffeetrade.ua можна за доступною вартістю, вони завжди є в наявності, тому вам не доведеться чекати довго.

Побачити весь модельний ряд можна в шоу-румі за адресою вул. Волинська, 10 у місті Києві.