У 1901 році світ побачив першу еспресо кавоварку. Винайшов її Луїджі Беццера в Італії, і це була справжня революція в кавовій індустрії. Адже ідея використання пари для взаємодії з меленою кавою була абсолютно новою. Сімейне виробництво Bezzera успішно існує і сьогодні, поставляючи в 50 країн свої високоякісні кавомашини. Попит на ці апарати великий, тому що вони – це еталон надійності і довговічності у кавовій техніці.

Вибір кавоварок Bezzera в Україні.

Доброю технічною традицією компанії є те, що більша частина запчастин збираються на заводі вручну без використання пластику в вузлах, які стикаються з рідинами. 90% деталей виробляються на фабриці, без закупівлі ззовні. Для випуску ріжків використовується нержавіюча сталь спеціального гатунку – довговічний матеріал, що не піддається корозії.
Візитною карткою підприємства став такий цікавий факт: керують діяльністю фірми нащадки першовідкривача паршої еспресо машини Л. Беццера, а також місцезнаходження самого заводу. Вже 120 років це Мілан. Ніде у світі немає дочірніх фірм і філій.

Вельми різноманітний модельний ряд бренду порадує як любителів, так і професіоналів кавової галузі:
• професійні лінійки автоматичних кавоварок і суперавтомати. Хорошим прикладом стане еспресо машина Bezzera B2016 De Electronic Dosage 2GR, апарат Bezzera Woody 2GR, високоточна і ультрасучасна кавомашина Bezzera VIctoria red version 2GR та Bezzera Arcadia De Electronic Dosage 2GR Write, стильна Bezzera Arcadia De Brewing Profile 2GR Black, кавоварка Bezzera Compact 2GR;
• комерційні та напівпрофесійні кави подрібнювачі: еспресо машина Bezzera Unica Pid MN 1GR, Bezzera Matrix 1GR, Bezzera Duo 1 GR, Bezzera Matrix automatic 1 GR, Bezzera BZ 10 1 GR;
• для подарунка гурманам і бариста, а також стане в нагоді для домашнього застосування ряд аксесуарів компанії: темпери та холдери з дерев’яними вставками, щіточки та багато іншого.

Європейська якість і ексклюзивний підхід до зовнішнього оформлення виділяє кавомашини Bezzera. Вони стануть прикрасою будь-якої кав’ярні, привернуть погляди гостей ресторанів, порадують домашніх членів сім’ї смачними напоями та стильним дизайном.

Кавоварки Bezzera купити в Україні легко. Вони завжди є в наявності у єдиного і ексклюзивного представника Bezzera в Україні – компанії Сoffeetrade.ua.

Замовте кавоварку Bezzera високого рівня для виготовлення неповторних кавових шедеврів, адже етикетка «Зроблено в Італії» в цьому випадку говорить сама за себе!