Мало хто знає, що історія першого в світі еспресо, звареного кавоваркою, почалася понад століття тому в Італії. Устаткування було створено Луїджі Беццера в 1901 році. І до цього дня компанія Bezzera випускає надійні і елегантні кавові апарати для дому, кав’ярень і ресторанів, та займає лідируюче місце в світі з продажу даного виду техніки.

Як все починалося

Цікавим історичним нюансом стало те, що ідея конструювання принципово нового кавового агрегату прийшла до Луїджі Беццера через невдоволення довгими каво-брейками співробітників його фабрики. Щоб кава варилася швидше він розробив і запатентував першу велику кавоварку, що подає струмінь пару під тиском до меленої кави. Міцний напій, що виходить в результаті, був названий «еспресо», що означає «швидкий».

Розробка стала основою для всіх парових домашніх і професійних кавоварок. Саме тому бренд Bezzera – еталон якісної, довговічної і розумної кавової техніки, відомої в усьому світі!
Розвиток компанії Bezzera.

Первісна технологія отримала подальший розвиток після початку співпраці Луїджі Беццера з інженером Десідеріо Павоні. Перелік експериментів і деяких доопрацювань майстри на основі ідеї подачі пари до кави були втілені в життя, і вже світ побачив апарати, дуже схожі на сучасні. Ця техніка могла приготувати не тільки еспресо, але і ристретто, капучіно, лунго і макиято. Вона отримала велику популярність і поширення в багатьох регіонах світу.

Після участі і успіху на всесвітній виставці 1906 року в Мілані фірма Bezzera ще більше стала випускати машини для комерційного використання. У першій половині 20 століття йшли масштабні реконструкції моделей, випускалися нові вдосконалені лінійки. Кава агрегати ставали красивіше, надійніше, а, головне, зручніше і доступніше в застосуванні для клієнтів. Скажімо, для ресторанів ще тоді з’явилася багатогрупповая кавоварка з 6 ріжками і резервуаром 80 л. А для домашнього використання в модельний ряд включили невеликі за розміром кавоварки.

В кінці XX століття бренд стає золотим стандартом в Європі для гурманів, критиків і досвідчених бариста відомих у всьому світі закладів.

Компанія Bezzera в 21 столітті

Сьогодні це сімейне підприємство утримує провідне місце по виробництву комерційної та побутової кавової техніки різних видів. Вироби експортуються в понад 50 країн світу, і ця цифра зростає. Ринок збуту розширюється. Однак саме виробництво залишається як і сотню років тому поблизу міста Мілана та cтрого стежать за якістю всіх вузлів і деталей своїх кавоварок протягом 120 років.

Цікаві факти про компанію Bezzera:

  • у всьому світі є тільки 1 завод, що випускає техніку Bezzera. Він розташований в Італії. Дочірніх підприємств, філій та відгалуджень немає;
  • половина деталей ручної збірки;
  • у вузлах, які безпосередньо прилягають до кави, немає пластику. Вони виключно сталеві;
  • сімейна спадкоємність – візитна картка бренду і гордість роду Беццера. Гвідо Беццера володіє бізнесом, а Лука Беццера – директор з технічних питань;
  • на заводі працюють всього 70 чоловік, багато процесів автоматизовано і працює робототехніка.

З невеликого сімейного справи Луїджі Беццера за 120 років зросла еталонна, популярна у всьому світі марка кавоварок Bezzera. Бренд змінює індустрію кави в якісно кращу сторону, вносячи корисні практичні нововведення.

Компанія Сoffeetrade є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором цієї компанії в Україні: оригінальне кавове обладнання Bezzera з Італії представлено в широкому асортименті. Купити кавомашини Bezzera в Сoffeetrade можна за доступною вартістю, обладнання завжди є в наявності, тому замовнику не доведеться чекати довго доставки.