Саме слово «еспресо» перекладається на українську мову як «швидкий-швидкий». А знаєте чому саме для міцної кави було вибрано таку назву?
Всьому виною невдоволення начальника однієї італійської компанії довгими кава-брейками підлеглих на роботі. Щоб співробітники більше працювали, Луїджі Беццера винайшов першу в світі кавоварку у 1901 році.

Новизна її полягала в подачі струменя пара до спресованої меленої кави. Такий підхід прискорював приготування напою в рази, а його чудовий смак припав до душі гурманам.

Спочатку парове кавове устаткування було чималих розмірів, проте автор його удосконалив. І вже в 1906 році світова громадськість побачила першу машину для приготування еспресо зі зменшеними габаритами на міжнародній виставці в Мілані. Вона мала назву Bezzera.

Новий насичений напій еспресо користувався великим успіхом, і компанія Bezzera розробляла все нові і нові моделі кавоварок для кав’ярень, ресторанів та дому. Незабаром лінійки доповнилися модифікаціями з декількома ріжками і резервуарами об’ємом в 80 л і більше.

Сімейна компанія Bezzera і сьогодні випускає високотехнологічну і якісну кавову техніку в кращих італійських традиціях. Використовуючи мінімум пластику і виробляючи головні вузли з міцної сталі, компанія є лідером продажів в Європі. Машини бренду Bezzera на території України ексклюзивно представлені нашою компанією Coffeetrade.

Отримати детальну консультацію та залишити заявку на покупку можна на нашому сайті, за телефоном або в офісі. Дозвольте собі насолодитися європейською якістю роботи кави техніки з Bezzera!